MZA 16 - oddaj głos na nasz klub!

Dwa kluby sportowe z naszej gminy – Chełm Stryszów i Żarek Stronie kolejny raz łączą siły i grają do jednej bramki.
Działacze, zawodnicy i sympatycy tych dwóch klubów piłkarskich z Gminy Stryszów roznoszą karty do głosowania w BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2023. Zachęcamy do oddawania głosów na projekt:

MZA 16. Kocham Piłkę – Subregion Małopolska Zachodnia w ramach 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego!

CELEM GŁÓWNYM jest wzmocnienie Klubów piłkarskich regionu Małopolski Zachodniej, aby mogły mocniej aktywizować sportowy tryb życia, rozwijać pasję oraz pogłębiać umiejętności w zakresie piłki nożnej wśród swoich zawodników. Zadanie skierowanie dla szkółek i klubów piłkarskich szkolących w sposób ogólnodostępny dla każdego. Wsparcie polega na doposażeniu w brakujący, a niezbędny sprzęt sportowy dla lepszego funkcjonowania klubów

->Głosowanie trwa do 16 czerwca 2023r.

->Każdy mieszkaniec powiatu WADOWICKIEGO, CHRZANOWSKIEGO, OLKUSKIEGO, OŚWIĘCIMSKIEGO, który skończył 16 lat, może oddać tylko 1 głos na zadanie z subregionu, w którym mieszka.

Szczegółowe informacje ->https://bo.malopolska.pl/

CAŁY STRYSZÓW ZAWSZE RAZEM!
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!