Porażka w Stanisławiu!

W święto – 3 maja nasi seniorzy rozgrywali zaległą 15 kolejkę rozgrywek ligowych, w której mierzyli się z Stanisławianką Stanisław. Przypomnijmy, że mecz nie odbył się w pierwotnym terminie ze względu na złe warunki atmosferyczne. Pomimo ambitnej gry do ostatniego gwizdka nasi zawodnicy musieli pogodzić się z porażką po tym jak gospodarze strzelili nam dwie bramki. Stanisławianka w 15 min po rzucie karnym wyszła na prowadzenie. Chełm wyrównał bramką do szatni w 44 min. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego R. Ogarek głową skierował piłę do bramki rywali. Jeden z obrońców starając się zablokować ten strzał zaskoczył swojego bramkarza i posłał piłę do własnej bramki. Do przerwy 1:1.
W drugiej połowie nasi zawodnicy grali z kontry. Nie przyniosło to jednak efektów. Gospodarze za to w 55 min dołożyli drugą bramkę po pięknym strzale z ok. 25m w sam winkiel naszej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Stanisławianka Stanisław 2:1 Chełm Stryszów
samobój

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Ogarek, R. Bartosz, R. Mikołajek, R. Marcowski, S. Wiewióra, P. Worytko, M. Kluza (K. Stawowy), P. Marcowski (T. Studnicki), M. Kluza

Gospodarzom gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie z trybun. Cały Stryszów zawsze razem!

Fotorelacja.: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: