Z Olimpią na remis!

W niedzielę [01.05.2022r.] nasi seniorzy walczyli o cenne punkty w Zebrzydowicach z tamtejszą Olimpią. Gospodarze po zaledwie 5 minutach gry objęli prowadzenie. Nasi zawodnicy wiedzieli, że muszą zrobić wszystko aby wywieść z Zebrzydowic chociażby punkt. W 73 minucie do wyrównania doprowadził nasz środkowy pomocnik – S. Wiewióra. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 1:1 i obie drużyny podzieliły się punktami.

Olimpia Zebrzydowice 1:1 Chełm Stryszów
S. Wiewióra

Skład: D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Ogarek, R. Bartosz, B. Worytko (M.Kluza), M. Kluza, S. Wiewióra, P. Worytko,
R. Marcowski, P. Marcowski (K. Stawowy), R. Mikołajek

Dziękujemy walkę do ostatniego i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu. Wszystkim kibicom dziękujemy za przybycie i wsparcie z trybun.

Dziś [03.05.2022r] Chełm rozegra zaległa kolejkę w Stanisławiu Dolnym.
Zapraszamy!

Fotorelacja.: Justyna Wróbel & Patrycja Leśniak