Tarnawa Dolna - II runda turnieju żaków!

Drużyna Żaków w dniu 22.04.2022r. rozegrała kolejny turniej w ramach rozgrywek ligowych.
II runda dobyła się w Tarnawie Dolnej gdzie nasi młodzi zawodnicy rozegrali trzy mecze z drużynami: Tarnawianki, Marcówki oraz Kozinca. Wszystkie potyczki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a nasi chłopcy strzelili kilka ładnych bramek.
Po turnieju działacze z Tarnawy wszystkich bardzo serdecznie ugościli. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, oraz w nagrodę mogli skosztować popcorn, pizze czy kiełbasę z grilla.

Bardzo dziękujemy w imieniu wszystkich zawodników i ich rodziców za sportową rywalizację oraz świetną organizację tego wydarzenia.