Wysokie zwycięstwo Chełmu!

Nasi seniorzy odnieśli wysokie zwycięstwo przed własną publicznością. W sobotę [07.05.2022r.] odbyła się 20 kolejka Wadowickiej klasy – B Gr.I. Chełm gościł na własnym stadionie drużynę Bieńkówki. Nasi zawodnicy pokazali, że potrafią grać w piłkę i strzelać bramki. Po dobrej grze pokonali drużynę przyjezdnych aż 7:1.
W pierwszej połowie meczu show skradł Rafał Bartosz, który 3 krotnie wpisał się na listę strzelców kompletując klasycznego hattricka. W drugiej połowie Bartosz również trafił do bramki rywali ale tylko raz. Oprócz Rafała po jednym trafieniu dołożył: S. Wiewióra, T. Studnicki oraz T.Pilch. Bieńkówka do naszej bramki trafiła dwukrotnie jednak raz sędzia boczny podniósł chorągiewkę, ponieważ napastnik znajdował się na pozycji spalone i bramka została nieuznana.

Chełm Stryszów 7:1 LKS Bieńkówka

R. Bartosz x4
T. Studnicki
T. Pilch
S. Wiewióra

Skład: D. Kwartnik, B. Worytko [T.Studnicki (P. Marcowski)], P. Radomski (c), R. Ogarek, R. Mikołajek, M. Kluza (K. Stawowy), S. Wiewióra, T. Pilch, M. Kluza, P. Worytko, R. Bartosz

Dziękujemy gościom za przybycie i walkę do ostatniego gwizdka. Naszym kibicom jak zwykle dziękujemy za wsparcie z trybun!

Fotorelacja.: Justyna Wróbel

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: