Turnieje ŻAKÓW i ORLIKÓW w Stryszowie!

W drugim tygodniu września na obiektach naszego klubu zostały rozegrane dwa turnieje piłki nożnej drużyn młodzieżowych.
Pierwszy obył się turniej ŻAKÓW (15.09.2022r.). Była to pierwsza runda turniejów pod patronatem OZPN Wadowice – Grupa X. Pomimo deszczowej pogody w wydarzeniu wzięły udział 4 drużyny:

• Chełm Stryszów
  • Błyskawica Marcówka
  • Czarni Koziniec
  • Karol II Wadowice.

W naszej drużynie wystąpili chłopcy z rocznika 2014-2016. Mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym. Podczas wszystkich zmagań była bardzo zacięta rywalizacja. Każda z drużyn chciała zaprezentować się z jak najlepszej strony dobrze się przy tym bawiąc. Bezkonkurencyjna była jednak drużyna Karola Wadowice, która górowała w tym turnieju.

Po wszystkich meczach każda z drużyn otrzymała pamiątkową statuetkę, a każdy z zawodników medal. Oprócz tego uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek.

Drugi turniej obył się kilka dni później bo 23.09. Tym razem rywalizowali chłopcy z kategorii Orlik czyli rocznik 2012-2013. Turniej odbył się pod patronatem OZPN Wadowice Grupa X. W zawodach wzięły udział drużyny:

• Chełm Stryszów
  • Tarnawianka Tarnawa Dolna
  • Czarni Koziniec
  • Garbarz Zembrzyce.

Dzięki uprzejmości Pana Bogdana Radwana - Prezesa Żarka Stronie, który wypożyczył naszemu klubowi dodatkowe bramki, turniej przebiegł sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. Mecze były rozgrywane na dwóch boiskach w systemie każdy z każdym. Każde spotkanie stało na wysokim poziomie. Chłopcy stworzyli wiele pięknych akcji, kończąc je fantastycznymi bramkami. Turniej zakończył się rozdaniem pamiątkowych statuetek, medali oraz słodkiego poczęstunku.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom i opiekunom za udział w tym turnieju i świetną zabawę, a naszym sponsorom, działaczom za wsparcie materialne i pomoc przy organizacji tych zawodów.

#RazemMożemyWięcej