Zacięty mecz - skromne zwycięstwo Chełmu!

W niedzielę [09.10.2022r] nasi seniorzy udali się do Stanisławia aby zmierzyć się z tamtejszą Sosnowianką. Mecz od pierwszych minut był bardzo zacięty. Zawodnicy obu drużyn za wszelką cenę chcieli zdobyć bramkę. Po jednej z ofensywnych akcji gospodarzy jeden z naszych obrońców przejął piłkę i szybko zagrał piłkę do napastnika. P. Marcowski przyjął futbolówkę, obrócił się z zawodnikiem na plecach i zagrał do wybiegającego na wolną pozycję R. Bartosza. Rafał popędził na bramkę rywali, jednak jeden z obrońców cały czas go forsował. Nasz zawodnik jednak sobie z nim poradził wykonując zwód i wchodząc w pole karne, po czym oddał płaski strzał na bramkę, a piłka znalazła drogę do siatki. Sosnowiank 0:1 Chełm W pierwszej połowie nasi zawodnicy jeszcze kilkukrotnie postraszyli zawodników gospodarzy jednak piłka nie wpadła do bramki.

Na drugą połowę Sosnowiank wyszła zdeterminowana. Wiedziała, że musi strzelić szybko bramkę kontaktową. Zawodnicy gospodarzy wyszli wyżej, pressując nas na własnej połowie. Obrona Chełmu jednak świetnie się spisywała w tym spotkaniu rozbijając każdą akcje rywali. Do końca spotkania mecz był bardzo zacięty, nikt nie odstawiał nogi w walce o piłkę. Wynik jednak nie uległ zmianie i to Stryszowianie zdobyli komplet punktów w tym meczu.

Sosnowianka Stanisław 0:1 Chełm Stryszów
R. Bartosz

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę i dobre widowisko. Kibicom obu drużyn za przybycie i wsparcie.

Fot. Justyna Wróbel

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: