Zwyciężyć ostatni mecz w tym roku!

Zapraszamy na ostatnią kolejkę [13] Wadowickiej Klasy- B Gr.I w tym roku. Nasi seniorzy będą podejmować na własnym stadionie drużynę Sosnowianki Stanisław. Zespół, który plasuje się jedną pozycję wyżej od Chełmu z przewagą 3 punktów. Jak dotąd Sosnowianka zwyciężyła 8 spotkań, 2 zremisowała i 2 przegrała. Przypomnijmy natomiast, że nasz zespół 7 razy odnotował zwycięstwo, 2 razy podzielił się punktami z rywalem i 3 razy kończył mecz na tarczy.
Obie drużyny będą chciały zdobyć komplet punktów i utrzymać się na swojej pozycji w tabeli.
Dlatego zapraszamy na to dobrze zapowiadające się spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę [06.11.2021r.] o godz. 13:00.

Wspólnie powalczmy o komplet punktów w ostatnim spotkaniu tego roku!

Chełm Stryszów vs Sosnowianka Stanisław

SOBOTA / 06.11.2021r.