Juniorzy Remisują w pięknym stylu!

W dzisiejsze popołudnie nasz juniorski zespół w pięknym stylu zremisował z drużyną z Frydrychowic. Zespół przyjezdnych po błędach naszej obrony objął prowadzenie już w pierwszej połowie. Nasz zespół na drugą połowę wszedł zdeterminowany i gotowy na zdobycie 3 punktów. Jednak druga połowa zaczęła się od rzutu karnego dla zespołu gości, który prowadził już 2-0. Ta jedenastka spowodował 3 bramkową przewagę drużyny przyjezdnej. Chłopaki jednak się nie poddali i po rajdzie Łukasza Kwartnika i faulu na naszym zawodniku sędzia wskazał na wapno.  Karnego pewnie wykorzystał Paweł Worytko. Ta bramka przywróciła wiarę naszym zawodnikom. I kolejny raz bramkarza pokonał kapitan Chełmu Paweł Worytko po podaniu z drugiej strony boiska. Tuż przed końcem spotkania jedyny punkt uratował drugi z napastników Dawid Pękala , który po prostopadłym podaniu jednego z pomocników zdołał uciec obrońcom i pewnym strzałem po ziemi wyrównał wynik spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

Gratulujemy naszym zawodnikom wywalczenia tak cennego punktu i życzymy większego szczęścia w następnym meczach!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: