Kolejny remis Juniorów!

W sobotnim pojedynku juniorów młodszych z drużyną Sosnowianki Stanisław mecz zakończył się remisem 3-3. Nasz zespół stracił bramkę jako pierwszy już po kilkunastu minutach spotkania. Tuż przed przerwą wyrównującego gola dla naszej drużyny zdobył Jakub Zawiła. W drugiej połowie spotkania drużyna gospodarzy po raz kolejny zdobyła prowadzenie. Po wielu próbach składnych akcji,strzałach na bramkę gola wyrównującego zdobył Łukasz Kwartnik! Juniorki na 5 minut przed zakończeniem spotkania prowadzili 3-2 po golu Dawida Pękali! Mecz wydawał się już przesądzony na korzyść naszego Chełmu! Lecz niestety w ostatniej akcji meczu po błędach naszej obrony, piłka odbijając się od naszego obrońcy trafiła pod nogę gracza Sosnowianki który pewnie z 4 metrów umieścił piłkę w siatce ustalając wynik spotkania 3-3.Miejmy nadzieje że w Następnym meczu juniorzy zaprezentują się lepiej i w końcu zdołają wygrać i dowieź 3 punkty do Stryszowa!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: