Trzy punkty w trzech meczach- Juniorzy znów na remis!!!

W ubiegłą sobotę nasza Juniorska drużyna po raz kolejny zremisowała, to już trzeci mecz pod rząd, który zakończył się tym samym remisowym wynikiem naszej 3-3.  Stryszowska młodzież straciła bramkę już w pierwszej minucie meczu. Wyrównanie wyniku padło około 20 minut później, gdy w polu karnym rywali faulowany był Dawid Pękala, sędzia podyktował dla naszej drużyny rzut karny,który pewnie wykorzystał Paweł Worytko. Tuż przed przerwą drużyna gospodarzy strzeliła bramkę na 2:1, i nasza drużyna schodziła do szatni przegrywając jedna bramką. Po przerwie juniorzy wyszli na boisko bardzo zmotywowani i gotowi do walki o 3 punkty. Jednak  już na początku drugiej połowy po błędach w obronie straciliśmy kolejną bramkę i wynik był 3-1 na korzyść  gospodarzy. Chełm jednak atakował i stwarzał kolejne szansę do zdobycia bramki. Długą piłkę do naszego napastnika zagrał jeden z środkowych pomocników. Nasz zawodnik przyjął piłkę jednak zaraz po tym został kopnięty od tyłu w nogę i sędzia podyktował kolejny rzut karny, do którego pewnie  na bramkę  zamienił  Łukasz Kwartnik! Ta bramka dodała jeszcze większej motywacji i wiary w zwycięstwo naszym młodym adeptom sportu co zaowocowało już po chwili. Ładną klepką popisał się Paweł Worytko i Łukasz Kwartniki, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza i zapisał się na listę strzelców po raz drugi. Ta bramka Łukasza dała remis naszym juniorom 3:3.

Gratulujemy naszym juniorom wywalczonego punktu, a naszym wiernym kibicom za przybycie i wspieranie tych młodych zawodników!!!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: