Zwycięstwo Chełmu na własnym stadionie !!!

W niedzielę [03.06.2018] w Stryszowie nasi zawodnicy pokonali rywali z Lachowic 2:1. Pierwszą bramkę pięknym "centrostrzałem" zdobył Michał Franik. Od tego momentu Chełm zaczął napierać co przyniosło kolejne sytuacje,ale niestety nie kończyły się one bramkami. Około 70 minuty w zawodnik przyjezdnych pokazał niesportowe zachowanie i po uderzeniu łokciem w brzuch Michała Franik otrzymał czerwoną kartkę.Później było już tylko lepiej co pokazała druga bramka strzelona przez Radka Marcowskiego. Na 25 metrze Bastek Wiewióra szybko rozegrał rzut wolny zagrywając piłkę do Radka, który balansem ciała zgubił obrońcę Lachowic i mocnym strzałem zdobył drugą bramkę dla naszej drużyny. Przez ostatnie 10 minut Lachowice grały na 4 napastników i po zamieszaniu w środku pola, piłka trafiła do jednego z nich, a ten z zimną krwią zdobył bramkę na 2:1. Niedługo później sędzia zakończył to spotkanie.