Juniorzy przegrywają - Wisła za mocna!!!

Nasi juniorzy w ubiegłą sobotę [02.06.2108] wysoko ulegliWiśleŁączany. Stryszowski zespół od samego początku meczu był pewny swojego zwycięstwa ze słabszym rywalem z dolnej części tabeli, jednak po raz kolejny okazało się iż piłka nożna jest nieobliczalna. Junioromgra się nie układała od samego początku meczu, puste pole środka boiska, brak dokładnych podań do napastników oraz "dziurawa" obrona. Do przerwy przegrywaliśmy 2-0. Po rozpoczęciu drugiej połowy drużyna przyjezdna strzeliła nam kolejne trzy bramki. Nasi zawodnicy podnieśli się, lecz to nie wystarczyło aby dogonić wynik meczu. Dwie honorowe bramki dla naszych młodzików zdołali strzelićDawid PękalaorazRobert Sermak.

Życzymy aby kolejne mecze przyniosły lepsze rezultaty, i po 4 meczach bez zwycięstwa nasza drużyna odniosła zwycięstwo!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: