Juniorzy ulegają liderowi!

Lider nadal nie pokonany! W dzisiejszym meczu naszych juniorów młodszych kibice nie mogli narzekać na brak bramek. W spotkaniu przed ostatniej kolejki drugiej ligi juniorów młodszych padło aż 9 bramek! Niestety większa ilość bramkowych zdobyczy padła dla drużyny przyjezdnej. Spotkanie rozpoczęło się od zdobytej bramki naszego napastnika Jakuba Zawiły już w 2 minucie meczu! Goście bardzo szybko odpowiedzieli bramką zdobytą z rzutu różnego. Nasz zespół po kilku minutach odpowiedział na gola gości drugą bramką zdobytą przez Jakuba Zawiłe! Rzut różny dla drużyny przeciwnej i wyrównanie wyniku meczu przez drużynę przyjezdną! Kolejne bramki niestety strzelał tylko zespół z Przytkowic. Na losy meczu wpłyneła czerwona kartka jednego z naszych zawodnik, i mecz kończyliśmy w dziesiątkę. Wynik spotkania zakończył się wynikiem 7-2. Liczymy na zwycięstwo w ostatniej kolejce rozgrywek juniorów!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: