Zwycięstwo juniorów na koniec sezonu!!!

W sobotnie popołudnie młody zespół Chełmu Stryszów rozegrał swój ostatni mecz w tegorocznych rozgrywkach II ligi juniorów młodszych. Nasz zespół zakończył obecny sezon w dobrym stylu pokonując w wyjazdowym meczu Zaskawiankę Wadowice aż 4-0. Strzelcem pierwszej bramki w meczu został król strzelców naszej młodej drużyny- Paweł Worytko, który po rozpoczęciu drugiej połowy strzelił gola z "główki" po pięknym dośrodkowaniu naszego stopera z stałego fragmentu gry. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać, Dawid Pękala po wypuszczeniu sobie piłki na kilkanaście metrów przed siebie i ograniu obrońców przeciwnika pięknym strzałem za "szesnastki" umieścił piłkę w bramce. Przy pewnym wyniku 2-0 nasz lewoskrzydłowy wywalczył rzut karny do którego podszedł nasz bramkarz Robert Kania. Pewnym strzałem w prawy róg bramki pokonał golkeeper'a rywali i dał nam trzy bramkową przewagę. Strzelania nie koniec, ostatnią bramkę w meczu zdobył Bartłomiej Worytko, który wykonywał kolejny rzut karny dla naszego zespołu i ustalił wynik meczu na 4-0.

Dziękujemy naszym zawodnikom za solidny sezon!