Juniorzy ulegają liderowi!!!

Wczoraj nasi juniorzy rozgrywali kolejny wyjazdowy mecz, tym razem w Przytkowicach z tamtejszym '' Sokołem''. Nasza młoda drużyna wiedziała że ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych, lecz chłopaki pokazali charakter i atakowali coraz to bardziej bramkę rywala. Ciągłe składne akcje i strzały na bramkę się opłaciły, po wywalczeniu i wykonaniu rzutu rożnego pierwszą bramkę dla naszego zespołu strzelił jeden z napastników Jakub Zawiła. Na przerwę Stryszów schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Po rozpoczęciu drugiej połowy drużyna Chełmu przeprowadziła bardzo nie korzystne zmiany w obronie.Niespełna po 15 minutach gry Stryszów stracił aż trzy bramki! Nadzieje na zwycięstwo przyniósł gol kapitana Juniorów Pawła Worytko na 3-2 , gdy po błędach obrony drużyny przeciwnej umieścił piłkę w siatce.Nadzieje na zwycięstwo Chełmu odebrał zawodnik Sokołu strzelając I ustalając wynik meczu na 4-2.

Dziękujemy naszym juniorom za walkę do ostatnich minut spotkania i liczymy na lepsze wyniki w kolejnych spotkaniach!!!