Juniorzy pokazują charakter !!!

7 październikanasi juniorzy zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Wisłą Łączany. Spotkanie już od pierwszych minut nie układało się po myśli naszych zawodników, ponieważ już w 12 minucie spotkania stracili pierwszą bramkę. Po niespełna 10 minutach nasza drużyna straciła kolejnego gola. Juniorzy wzięli się do odrabiania strat i strzelili dwie bramki jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania.Autorami bramek byli nasi dwaj napastnicy Paweł Worytko oraz JakubZawiła.

Na drugą połowę drużyna juniorów ze Stryszowa wyszła zmotywowana do walki o pełną pulę punktów. Zespół przeprowadził dwie szybkie akcje na początku drugiej połowy i Stryszów prowadził już 4-2 po bramkach Pawła Worytko. Juniorzy nie zwalniali tempa i prowadzili coraz to piękniejsze akcje pod bramką rywali.  Po raz drugi piłkę w siatce umieścił Jakub Zawiła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wynik na 6-2 ustalił pięknym strzałem za pola karnego kapitan juniorów.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z meczu w galerii poniżej lub na naszym profilu  na Facebook'u

Gratulujemy naszym juniorom tak wysokiego zwycięstwa i dziękujemy za walkę do ostatnich minut spotkania. Trzymamy również kciuki za kolejne zwycięstwa naszej młodej drużyny!