Wysoka wygrana juniorów !!!

W dniu dzisiejszym nasza drużyna juniorów pewnie wygrała 4-1 na własnym boisku z Orłem Radoczą. Chełm wyszedł na prowadzenie już na początku pierwszej połowy po golu samobójczym zawodnika drużyny przeciwnej. Tuż przed przerwą, na 2-0 podwyższył Paweł Worytko. W drugiej połowie Jakub Zawiła zmienił wynik spotkania na 3-0. Drużyna przeciwna zdołała strzelić bramkę po błędzie naszej obrony.Wynik spotkania ustalił pięknym strzałem, za pola karnego nasz drugi napastnik Paweł Worytko.

Fotorelacje z meczu można obejrzeć w galerii poniżej lub na naszej stronie na Facebook'u

Dziękujemy naszym juniorom za walkę i zaangażowanie w dzisiejszym  meczu. Życzymy dalszych sukcesów i zwycięstw w nadchodzących spotkaniach!