Nieudany start Juniorów!

Juniorzy w zeszłą sobotę [17.08.2019r] rozpoczęli sezon mierząc się z Olimpią Chocznia w rozgrywkach II Ligi Juniorów Młodszych Wadowice.
         Pierwszy mecz ligowy pod wodzą nowego trenera niestety zakończył się wysoką porażką Chełmu. Spowodowane było to między innymi tym, że nasza drużyna od początku spotkania grała w 10. Niestety kilku chłopców nie pojawiło się nie meczu z niewiadomych przyczyn.
          Mecz od początku był rozgrywany pod dyktando gospodarzy. Zawodnicy Chocznii przeważali warunkami fizycznym jak również lepiej operowali piłką. Stryszowianie pomimo gry w osłabieniu starali się konstruować akcje. Niestety żadna z sytuacji nie przyniosła bramki. Mecz zakończył się wynikiem 11:0 dla gospodarzy. Pomimo wysokiej porażki dziękujemy wszystkim chłopcom, którzy przybyli na mecz i grali do ostatniego gwizdka. Mamy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej.
           Pomimo przegranego meczu Prezes Wieczorek zabrał naszych młodych zawodników do zaprzyjaźnionej cukierni, z którą współpracujemy, czyli do Galicjanki w Łękawicy.