Zwycięstwo na zakończenie rundy!

W sobotę (20.10.2018) nasz juniorski zespół podejmował na własnym stadionie drużynę Sosnowianki Stanisław!
Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00. Nasz zespół musiał wypełnić lukę w obronie i grać w nie małym osłabieniu iż w ostatnich derbach juniorów nasz stoper Kamil Bąk nabawił się kontuzji kostki. Wiadomość ta nie zniechęciła naszych chłopaków do pokazania jak się gra w Stryszowie. Pierwsza połowa układała się dla naszego zespołu niesamowicie! Po trzech golach Dawida Pękali który robił z obroną rywala co tylko chciał , nasz zespół schodził do szatni po ostatnie wskazówki trenera na drugą połowę.

Kolejna cześć spotkania to była tylko już formalność do wykonania dla naszego zespołu. Chełm wybiegł na boisko w drugiej połowie lecz szybko stracił bramkę. Po niedługim czasie kapitan zespołu po małym dryblingu na skraju szesnastki rywali , któremu w tym meczu wiele strzałów nie wychodziło kopnął piłkę, a ta idealnie wpadła pod poprzeczką bramki rywali! Paweł Worytko zdobył gola na 4-1 i gra Chełmu została uspokojona. W końcówce spotkania rywale zdołali strzelić drugiego gola kontaktowego ale naszej drużynie w żaden sposób to nie zaszkodziło i Chełm Stryszów w ostatnim meczu rundy jesiennej pokonał rywali 4-2!

Podsumowując Juniorzy Chełmu Stryszów w tym sezonie zdołali zdobyć 13 bramek a stracili 29.
Wygrali 3 mecze z czego jeden walkowerem, a 5 razy musieli uznać wyższość rywali.

Pierwsza trójka strzelców po rundzie jesiennej wyglada następująco :

1. Paweł Worytko ( 5 goli )
2. Dawid Pękala ( 4 gole )
3. Radosław Śpiewla ( 3 gole )

Mamy nadzieje że podczas przygotowań w czasie zimowym nasz juniorski zespół zgra się ze sobą jeszcze lepiej i na wiosnę będziemy mogli oglądać więcej takich meczy jak ten z Sosnowianką! Z niecierpliwością czekamy na wiosnę ! Powodzenia Chłopcy !

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: