Wyjazdowa porażka juniorów!

W dzisiejsze popołudnie nasz juniorski zespół rozgrywał swój 5 mecz w tym sezonie w ramach II ligi juniorów młodszych. Rywalem Chełmu w dzisiejszym pojedynku była drużyna Olimpii Choczni walcząca o fotel lidera. Gospodarze tego spotkania w ostatniej kolejce zwyciężyli 2:1 z naszym gminnym rywalem. Więc faworyta przed meczem nikt nie musiał długo szukać.Początek meczu rozpoczął się dobrą, zaciętą grą obu zespołów aż do straty pierwszej bramki przez Stryszowian. Stały fragment gry podyktowany po faulu na rywalu kosztował nas utratą drugiej bramki. Trzecia bramka podcięła skrzydła naszym zawodnikom przynajmniej do końca pierwszej połowy. Wynik do przerwy 3;0 dla gospodarzy. Na drugą połowę nasz zespół wychodził zdeterminowany do wywalczenia przynajmniej remisu,jak widać było Juniorzy po rozmowie z trenerem wzięli kilka słów i wskazówek oraz nową taktykę do siebie. Niespełna 10 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania nasza drużyna składną akcją potrafiła znaleźć drogę do siatki. Po dryblingu Dawida Pękali i doskonałym podaniu do Pawła Worytko który po przełożeniu sobie piłki na lepszą nogę uderzył piłkę po dłuższym słupku nie do obrony dla bramkarza Olimpii , zdobyliśmy bramkę kontaktową.Szanse na zwycięstwo jednak okazały się zgubne gdy zespół z Choczni dobił nasz Chełm czwartą bramką i ostatnią.Nawet po wielu strzałach na bramkę, takich jak strzał przewrotką Pawła Worytko skończył na słupku.Końcowy wynik meczu 4:2.

Miejmy nadzieje że już Za tydzień w kolejnym meczu naszym juniorkom pójdzie lepiej i zdołają wywalczyć trzy punkty.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: