Przełęcz Kssowa lepsza od naszych juniorów!!

13 maja nasi juniorzy zmierzyli się na wyjeździe z LKS Przełęcz Kossowa. Niestety pomimo walki i determinacji do ostatnich minut nie daliśmy rady gospodarzą. Mecz zakończył się wynikiem 7:3, bramki dla naszego zespołu strzelili: Bartłomiej Bugielski, Łukasz Kwartnik, a trzecią bramkę sprezentował nam zawodnik gospodarzy notując samobója. Nasi zawodnicy niestety musieli grać cały mecz w 10, ponieważ część juniorów zlekceważyła ten mecz i nie przyszła.

Dziękujemy wszystkim młodym zawodnikom, którzy przyszli za walkę determinację i grę do ostatniego gwizdka. Mamy nadzieję, że w kolejnym spotkaniu wystąpimy w pełnej jedenastce i zwyciężmy.

Fotorelacje z meczu można obejrzeć w galerii poniżej lub na naszym profilu na Facebook'u.
Za zdjęcia dziękujemy naszemu zawodnikowi Janowi Korzeniowskiemu, który niestety, ale z powodu kontuzji nie mógł zagrać w tym meczu.