Derby, derby, derby!

Zapraszamy na wyjątkową 9 kolejkę walki naszych seniorów o mistrzostwo klasy "B". W ten weekend nasi zawodnicy rozegrają wyjątkowo ciężki mecz ponieważ naszym rywalem będzie druga drużyna z naszej Gminy czyli Żarek Stronie. W derbach jak wiadomo motywacja jest podwójna, a Żarek to rywal nieprzewidywalny. W tym sezonie zdobył zaledwie 2 punkty, co nie zmienia faktu, że będzie to zapewne zacięte, pełne walki widowisko. Ostatnim razem derby gminy Stryszów zakończyły się wysokim wynikiem, bo aż 5:0 dla Chełmu. Jak będzie tym razem? Kto to wie? Wiemy jednak, że przed każdym meczem trzeba być skoncentrowanym i nie lekceważyć rywali. Miejmy nadzieję, że tacy będą nasi zawodnicy i już w niedzielę doliczymy kolejne 3 punkty w tabeli.

Zapraszamy do Stronia na godzinę 15:00 w niedzielę!

Żarek Stornie vs Chełm Stryszów
Niedziela / 10.10.2021r.