"Jadymy durś"

„Jadymy durś” - jak to mówi gwiazda Górnika Zabrze - Łukasz Podolski, ale nie tylko bo i podpora Stryszowskiej obrony – Rafał Bartosz. Tym razem jedziemy do Bieńkówki rozegrać kolejną – 7 już kolejkę Wadowickiej klasy-B. Seniorzy po 6 kolejkach zajmują 4 lokatę w tabeli. Bieńkówka po tylu samo meczach siedem oczek niżej. Naszych zawodników czeka niełatwa zadanie, ponieważ grają na wyjeździe, a w dodatku z drużyną teoretycznie słabszą. Zawodnicy Chełmu muszą jednak pamiętać, że z takimi drużynami gra się ciężko i będą musieli się zapewne mocno napracować, aby wygrać to spotkanie.

My liczymy na dużo bramek i ładną grę, dlatego zapraszamy wszystkich kibiców naszej drużyny już jutro do Bieńkówki.

LKS Bieńkówka vs Chełm Stryszów
Niedziela / 26.09.2021 r.
Godz.: 16:00
Stadion w Bieńkówce