Seniorzy pakują 4 bramki i dopisują 3 punkty!

W sobotę [18.09.2021r.] nasza seniorska drużyna w pięknym stylu i po dobrej grze rozgromiła drużynę Olimpii Zebrzydowice. Nasi zawodnicy przez cały mecz prowadzili grę tworząc składne akcje. W 30 min. po świetnym dośrodkowaniu z lewej strony, M. Franik pofrunął w górę i mocnym strzałem głową trafił do bramki Olimpii.
Kilka minut później nasi zawodnicy dorzucili drugą bramkę. Jeden z naszych środkowych pomocników dopadł do piłki minął kilku rywali i zagrał prostopadłą piłkę do wybiegającego napastnika. M. Kluza oddał płaski strzał, bramkarz wybił piłkę przed siebie, a Maciek już drugiej szansy nie zmarnował. Podobną sytuację do strzelenia bramki na 3:0 miał nasz skrzydłowy – M. Pawłowski, który również otrzymał prostopadłe podanie pomiędzy obrońców Olimpii, jednak jemu nie udało się pokonać golkipera gości. Do przerwy Chełm prowadził 2:0.

W drugiej połowie nic się nie zmieniło w grze Stryszowian. Nasi zawodnicy w dalszym ciągu kontrolowali grę i narzucali swoje tępo. Goście natomiast z minuty na minutę opadali z sił.
W tym meczu świetnie spisywała się nasza lewa strona, ponieważ trzecia bramka dla Chełmu również wpadła po dośrodkowaniu z lewej flanki, a pięknym strzałem z pierwszej piłki popisał się „Gacek”. Nasi zawodnicy prowadzą już 3:0. Czwarte trafienie dołożył nasz kapitan, który otrzymał płaskie podanie wzdłuż pola karnego. P. Radosmki dołożył tylko stopę i trafił do bramki rywali. Wynik meczu nie zmienił się do końca spotkania. Stryszowscy zawodnicy zagrali dobry mecz zdobywając kolejne 3 punkty. To zwycięstwo dało awans naszej drużynie o jedno miejsce w tabeli.

Chełm Stryszów 4:0 Olimpia Zebrzydowice
M. Franik
M. Kluza
M. Pawłowski
P. Radomski

Skład:D. Kwartnik, P. Radomski (c), R. Bartosz, R. Mikołajek, M. Pawłowski (M. Jaworski), T. Pilch, S. Wiewióra, R. Marcowski, M. Franik, P. Worytko (B. Worytko), M. Kluza (K. Stawowy)

Fotorelacja: Justyna Wróbel

Wielkie brawa dla naszych zawodników, za dobrą grę i kolejne 3 punkty. Zawodnikom Olimpii dziękujemy za dobrą grę i życzymy powodzenia w dalszej części sezonu, a Wam drodzy kibice, dziękujemy, za liczne przybycie i wsparcie z trybun!

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na portalach społecznościowych klikając w ikonkę: