Kolejny ciężki rywal Chełmu!

Pragniemy gorąco zaprosić wszystkich sympatyków Stryszowskiego Chełmu na 6 kolejkę Wadowickiej B-klasy, w której nasi zawodnicy zmierzą się z drużyną Olimpi Zebrzydowice na własnym stadionie. Przypomnijmy, że drużyna z Zebrzydowic plasuje się z zapasem 2 punktów o jedną pozycje wyżej niż Chełm. Mecz dla obu ekip jest na pewno arcyważny, bowiem cenne 3 punkty zdobyte przez którąś z drużyn może, uplasować ją na wyższej pozycji w tabeli, czego na pewno życzymy naszej drużynie w jutrzejszym spotkaniu!
Serdecznie zapraszamy już jutro [18.09.2021] na Stadion LKS Chełm Stryszów o godzinie 16.00. Będzie to zapewne mecz pełen emocji i bramek!

Chełm Stryszów vs Olimpia Zebrzydowice
Sobota / 18.09.2021 r.