Nowy miesiąc - nowe możliwości!

W pierwszą sobotę października [02.10.2021r] o godz 15:00 nasza drużyna ma szansę na zdobycie kolejnych punktów.
Dziś do Stryszowa zawita drużyna z Lanckorony. Goście jak dotąd zgromadzili na swoim koncie 8 punktów i znajdują się na 10 lokacie. Przed ostatnim gwizdkiem sędziego nie można jednoznacznie postawić, kto wygra ten mecz. Już w zeszłym tygodniu mogliśmy się przekonać o słuszności starego piłkarskiego porzekadła "piłka jest jedna, a bramki...".
Mamy jednak cichą nadzieję, że Stryszowianie powalczą o 3 punkty w tym spotkaniu i to oni po ostatnim gwizdku zaśpiewają "Kto wygrał mecz...?!"

Jesteście ciekawi jak nasi seniorzy wejdą w nowy miesiąc? Zapraszamy już dziś o godz 15:00 na Stryszowski stadion. Zobaczcie to widowisko na własne oczy!

Chełm Stryszów vs Zryw Lanckorona
Sobota / 02.10.2021r
Godz:. 15:00
Stadion w Stryszowie