Prezesie wszystkiego najlepszego!

Dziś swoje 81 urodziny świętuje człowiek, który jest znany w świecie sportu w całej naszej gminie i powiecie - Prezes Marian Wieczorek.

Przypomnijmy, że nasz prezes pełni swoją rolę w naszym klubie od ponad 30 lat. W Stryszowskim Chełmie działa od ponad 60 lat. Przez ten długi okres był na stanowisku zawodnika, trenera, kierownika drużyny i prezesa. Wychował wiele sportowych pokoleń Stryszowa

Z tej okazji cała społeczność Chelmu jeszcze raz składa najserdeczniejsze życzenie. Przede wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, energii do dalszej pracy, upragnionego awansu Chełmu do okręgówki oraz samych pięknych chwil w naszym klubie!

Wszystkiego najlepszego PREZESIE! 200 lat!

#PrezesJestTylkoJeden